planować, nie planować oto jest pytanie

czasem jest i tak...

czasem jest i tak…

NA POCZĄTEK WIELE DOBREGO Z OKAZJI DNIA DZIECKA!!!!!!!!!!!!!   Patrzę za okno i nie mogę uwierzyć, że miało być pięknie i słonecznie a jest….. każdy widzi. Co zatem robić z zawiedzionymi nadziejami na bez deszczu, pewnie zauważyliście, że moje oczekiwania meteorologiczne zbyt wygórowane nie są. Bez deszczu. Nawet niezbyt wysoka temperatura. Bez deszczu. Czemu się tak dzieje, że nasze/moje wyobrażenia maleją razem ze spadkiem szans na ich realizację???? ot tak jest, po prostu, mózg tworzy przestrzeń, by zbytnio się nie rozczarować. Czy zatem planowanie ma sens???? dawanie sobie nadziei….

MA SENS, BO JĄ DAJE!!!!! być może to jedyna możliwość na pobudzenie wyobraźni, jeśli zaś jest inaczej, można trenować swoją twórczość. W czasie deszczu można odkryć w szafce nieco zakurzone gry planszowe, pobyć ze sobą, tak, jak nigdy dotąd, bliżej, z samym sobą, albo z kimś….

ELASTYCZNOŚĆ ona pomaga w zmniejszeniu poziomu frustracji. Nawet gdyby się okazało, że wyniki matury nie są tak wspaniałe, jak liczyłeś, liczyłaś, jednak to nie koniec świata…………… a ten może dla Ciebie mieć takie możliwości o jakich Ci się nie śniło!

Spełnianie planów w 100% zdarza się tak często, jak spotkanie psa w okularach, zdarza się, ale to dość rzadkie! dobrego wymyślania alternatyw, warto tę część dziecięcości po wsze czasy w sobie pielęgnować !

Informacje o Poradnia on-line

profesjonalna pomoc psychologiczna
Ten wpis został opublikowany w kategorii bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „planować, nie planować oto jest pytanie

  1. JE CONNAIS UN CHIEN QUI SERAIT DROLE DANS LES LUNETTES.ET L ESPOIR /CA VAUT LA PEINE DE L’AVOIR.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s