na majowo…

Długi weekend! taka forma wakacji może dość zmęczyć człowieka.

Pogoda jak marzenie, jednak……. Popatrzmy na to bez okularów zwłaszcza tych różowych. W powietrzu unosi się woń smażonych na grilu różności: a to jakaś skwiercząca karkóweczka, o której na moment zapomniano i już próbuje zawładnąć okolicą wydając z siebie jęki spalenizny. A to szaszłyczek fantazyjnej kompozycji gospodarza. A to kaszaneczka, jak to kaszaneczka.

Wszystko to miesza się w powietrzu przepełnionym rytmami podobymi do disco polo. Cudnie. W tym wszystkim daje się słychać poezję prowadzonych dyskusji wspieranych popularnym związkiem chemicznym -C2H5OH, który w przypadku długiego weekendu stał się niezwylke zbliżającym Polaków. Taki obrazek może jedynie na chwilę zmącić przecudnej urody dźwięk silnika quada lub co bardziej wyraziście motoru. To jeszcze nie jest pełnia szczęśliwości, bo jeśli ta cała radość ma miejsce nad brzegiem czystej, jak łza wody rzecznej lub bajornej…. to jeszcze w gratisie można otrzymaś serię dźwięków przypominających topienie się .

Niedalej niż wczoraj, chcąc nieco oddalić się proponowanych uciech, pojechałam w miejsce, którego już nie polecam. Rano jeszcze złudzenie ciszy, ale za to potem…….. szaszłyczek, karkóweczka, disco polo…….

Advertisements

Informacje o Poradnia on-line

profesjonalna pomoc psychologiczna
Ten wpis został opublikowany w kategorii bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „na majowo…

  1. Wiem że urażę,Ja w takie dni chowam się najzwyczajniej w świecie przed tzw jedno komórkowcami ( komórka typu np Nokia to jedyna komórka którą posiadają ), Inne jeśli je posiadają to widocznie pozostały w domu…Z

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s